Aktualności
Czasowe zamknięcie dla publiczności obiektów Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego
Data publikacji: 04 / 11 / 2020

Czasowe zamknięcie dla publiczności obiektów Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego

Informujemy o czasowym, obowiązującym od 7 do 29 listopada 2020 roku, zamknięciu dla publiczności obiektów FINA. Wszystkie zaplanowane wydarzenia, które miały odbyć się w tym czasie są odwołane lub odbędą się w innym terminie

W związku z dzisiejszą decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o czasowym, obowiązującym od 7 do 29 listopada roku, informujemy o zamknięciu obiektów Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego:

  1. kina Iluzjon, Warszawa, ul. Narbutta 50A
  2. sal kinowych, warsztatowych i mediateki, Wałbrzyska 3/5
  3. biblioteki i czytelni, ul. Puławska 61
  4. archiwum, ul. Chełmska 21

Wszystkie zaplanowane wydarzenia, które miały odbyć się od 7 do 29 listopada są odwołane,  odbędą się w innym terminie lub w wersji online. O nowych terminach poszczególnych wydarzeń będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszych stron internetowych (www.fina.gov.pl oraz www.kinoiluzjon.pl) i mediów społecznościowych.

Informujemy, że zakupione bilety na wydarzenia w kinie Iluzjon będzie można wykorzystać na innych seansach po wznowieniu działalności przez kino lub zwrócić je w kasie kina. Zwrotu biletów można dokonać w terminie do 20 grudnia 2020 roku w kasie kina Iluzjon.

Więcej o zasadach zwrotu biletów i godzinach dyżurowania kasy na stronie kina Iluzjon.