Wydarzenia
Algorhythm feat. Tomasz Chyła | FINA na ucho
24
Wrzesień
2020
Muzyka na żywo

Algorhythm feat. Tomasz Chyła | FINA na ucho

Bezpłatne wejście

Zapis koncertu jest dostępny w serwisie Ninateka.pl.

 

Dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka trójmiejski kwartet Algorhythm obudowuje jazzowe formy elektronicznymi pętlami, samplami i dźwiękami wydobywanymi z syntezatorów. W jego skład wchodzą artyści stanowiący o sile młodej trójmiejskiej sceny. Wśród nich kompozytor i trębacz Emil Miszk – laureat Fryderyka 2019 w kategorii „Debiut Roku – Jazz”. W FINA zespół wystąpi w niecodziennym składzie: saksofonistę Piotra Chęckiego zastąpi skrzypek i lider cenionego kwintetu – Tomasz Chyła. Podczas koncertu Algorhythm zaprezentuje utwory z wydanej w 2019 roku płyty Termomix.

Skład zespołu:
Emil Miszk – trąbka, trąbka naturalna, fx
Tomasz Chyła – skrzypce, fx
Szymon Burnos – Wurlitzer, Fender Rhodes, Moog, programowanie
Sławek Koryzno – perkusja, instrumenty perkusyjne

Koncert odbywa się w ramach cyklu FINA Na Ucho.

Wstęp

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba osób mogących w nim uczestniczyć jest ograniczona (60). Z użytkowania zostanie wyłączone co drugie miejsce. Uczestników koncertu obowiązuje konieczność zasłania ust i nosa. Więcej szczegółów dotyczących zasad bezpiecznego udziału w koncercie podamy wkrótce.

Koncert będzie transmitowany poprzez kanały FINA w mediach społecznościowych.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w otwartych dla publiczności wydarzeniach organizowanych w siedzibie Filmoteki Narodowej – Instytucie Audiowizualnym.
fot. Alicja Nowicka