Wydarzenia
Basia 2 | W małym kinie
21
Styczeń
2020
Pokazy filmowe Dorośli

Basia 2 | W małym kinie

Bezpłatne wejście

Zapraszamy na styczniową odsłonę cyklu pokazów kinowych dla najmłodszych „W małym kinie”. W trakcie seansu mały kinoman, doświadczy dzieł polskiej i zagranicznej kinematografii, które będą dostosowane do wieku i możliwości poznawczych. Seans poprzedzi krótki wstęp, który pozwoli lepiej zrozumieć i zapamiętać ważne informacje.

21 stycznia 2019 r,. godz. 10:00-12:00
Basia 2, reż. Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Polska 2019, dubbing
sala Ziemia Obiecana

Przygody Basi ponownie na dużym ekranie. Kontynuacja przygód rezolutnej 5-latki, znanej wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.

Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!

Pierwsze odcinki serii był sukcesem frekwencyjnym w polskich kinach (uzyskały najlepszy wynik dla polskiego serialu animowanego prezentowanego w kinach).

W nowym zestawie pokazane będą odcinki: „Basia i taniec”, „Basia i pieniądze” „Basia i telewizor”, „Basia i gotowanie”.

Zasady uczestnictwa:

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz https://forms.nina.gov.pl/malekino/ dostępny na stronie internetowej fina.gov.pl.