Wydarzenia
Ból i blask | WYDARZENIE ODWOŁANE
26
Marzec
2020
Pokazy filmowe Dorośli Dzieci

Ból i blask | WYDARZENIE ODWOŁANE

Bezpłatne wejście

Od 12 marca 2020 roku do odwołania obiekty Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego będą zamknięte dla publiczności. Wszystkie zaplanowane na najbliższy czas wydarzenia są odwołane lub odbędą się w innym terminie.

Zapraszamy opiekunów z dziećmi do 2 lat – oraz inne osoby akceptujące specyfikę wydarzenia – na bardzo osobisty, nostalgiczny i – jak twierdzi wielu krytyków – najlepszy w karierze film wracającego do wielkiej formy Pedro Almodovara.

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Kino-kołyska.

Opiekujesz się małym dzieckiem? Chcesz być na bieżąco z polskim i światowym kinem? Zapraszamy na bezpłatne seanse, przygotowane specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci i komforcie oglądania opiekunów. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Pod ręką będą przewijaki, wygodne pufy i miękkie maty.

Program

Ból i blask, reż. Pedro Almodovar, 2019, 113 minut

Salvador Mallo (Banderas), kultowy hiszpański reżyser, który stroni od mediów i usilnie strzeże swojej prywatności, odnajduje po latach osoby, które wywarły największy wpływ na jego życie oraz przeżywa na nowo najważniejsze momenty ze swojej przeszłości. Przywołuje obrazy swojej pierwszej namiętności, pierwszej wielkiej miłości i bólu rozstania.

Wstęp

Miejsce:

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny,  ul. Wałbrzyska 3/5
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz jest przeznaczony przede wszystkim dla rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat, ale zapraszamy także innych widzów, którzy akceptują specyfikę wydarzenia.

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

Zmotoryzowanych gości zapraszamy na parking – wjazd przez szlaban od ul. Wałbrzyskiej po lewej stronie budynku (zobacz w Google Street View).