Wydarzenia
Brzdąc | Filmoniada. Dyskusyjny Klub Filmowy
15
Wrzesień
2018
Pokazy filmowe Dorośli Dzieci

Brzdąc | Filmoniada. Dyskusyjny Klub Filmowy

Brzdąc, reż. Charles Chaplin, USA 1921, 68 minut

Brzdąc to urzekający i zabawny film, rozgrywający się w okolicach londyńskiej Kennington Road, przy której urodził się i wychował Charles Chaplin. Jest to historia wędrownego szklarza, który opiekuje się osieroconym chłopcem. Razem tworzą dobrany duet: mały wybija szyby, zapewniając zatrudnienie swojemu opiekunowi.

Kuratorka cyklu Beata Zaborek opowie przed projekcją o twórcy i temacie filmu, a po seansie zaprosi wszystkich do wspólnej dyskusji.

Wstęp

Na pokaz zapraszamy rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 7 do 12 lat. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” poniżej (lub „Weź udział” powyżej), wypełnij i wyślij formularz, koniecznie podając w nim liczbę dorosłych i dzieci. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc. Wejściówki należy odebrać w dniu pokazu do godziny 16.00 w recepcji FINA.

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).