Wydarzenia
„Co się wydarzyło w Madison County”, reż. Clint Eastwood | Wieczne lato: spragnieni miłości
17
Lipiec
2021
Pokazy filmowe

„Co się wydarzyło w Madison County”, reż. Clint Eastwood | Wieczne lato: spragnieni miłości

Bezpłatne wejście

Co się wydarzyło w Madison County, reż. Clint Eastwood, 135 min., 1995 USA

Zamężna od piętnastu lat Francesca, zajęta domem, dziećmi i kochającym mężem, poznaje fotografika z „National Geographic”, który przyjechał do Madison County, by sfotografować malownicze mosty, z których słynie okolica. Między parą bohaterów rodzi się niezwykłe uczucie i przekonanie o tym, że są dla siebie stworzeni. Robert proponuje Francesce wspólny wyjazd, stawiając ją przed wyborem między miłością życia, a pozostaniem przy rodzinie.

Clint Eastwood sprawdził się zarówno jako reżyser filmu, jak i odtwórca roli głównego bohatera, przekonującego i ujmującego Roberta. Wraz z Meryl Streep, która stworzyła postać skomplikowaną i wielowymiarową, opowiedzieli znakomitą, pełną subtelności historię.

Film pokazywany w ramach cyklu Wieczne lato.

Wstęp

Wstęp na wszystkie seanse w ramach cyklu Wieczne lato jest bezpłatny. Pokazy odbywają się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek udostępnionych przez organizatora. Zachęcamy, by słuchawki rezerwować wcześniej  przez poniższy formularz, który będzie udostępniony w tym artykule w dniu wydarzenia w godzinach od 10 do 19. Niewykorzystane rezerwacje będą uwalniane na 15 minut przed rozpoczęciem seansu.

Upłynął czas na rejestrację online. Zapraszamy do rejestracji w siedzibie FINA przy ul. Wałbrzyskiej 3/5 (wejście bramą od ul. Wróbla), która odbędzie się na 15 minut przed planowaną projekcją.

Informacje praktyczne

Liczba osób biorących udział w projekcji jest ograniczona do 160 (jest to liczba wypożyczanych słuchawek; na dziedzińcu może przebywać więcej osób). Istnieje również możliwość podłączenia prywatnych słuchawek przewodowych z wtyczką minijack do zestawu wypożyczonego przez FINA.

Wejście na dziedziniec FINA Wałbrzyska 3/5 będzie możliwe wyłącznie przez bramę od ul. Wróbla. W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana.

Zachęcamy do zabrania ze sobą koców i środków odstraszających komary.

Przed i w trakcie seansów zapraszamy do naszej Klubokawiarni na mrożoną kawę, prosecco, rzemieślnicze piwa, a także przekąski i desery!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kina plenerowego.