Wydarzenia
Dobry przykład | W małym kinie
08
Listopad
2018
Pokazy filmowe Dzieci

Dobry przykład | W małym kinie

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Kacperiada odc. Prawie prawda

Siedmioletni Kacper wraz z przyjaciółką Adą poszukuje odpowiedzi na pytania dotyczące przyjaźni, szczerości czy lojalności. Oboje uczą się, jak radzić sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych. Gdy Kacper napotyka problem i nie udaje mu się z nim zmierzyć, postanawia zaangażować swoich rodziców – wtedy wszystko znajduje się o krok od katastrofy!

Żubr Pompik odc. Polinka i pajęczynka

W porównaniu z innymi żubrami Pompik jest niewielki, do tego nie tak silny, szybki i skoczny, jak jego rówieśnicy. Z pewnością jest najbardziej ciekawskim ze zwierząt w puszczy. Interesuje go wszystko, co dzieje się dookoła niego, chce się wszystkiego dowiedzieć, wszystkiego dotknąć i o wszystkim sam się przekonać.

Pamiętnik Florki odc. Dobry przykład

Tym razem do Florki przyjeżdża ciocia Euzebia i kuzyn Zenon. Krewna wychwala swojego podopiecznego, krytykując przy tym jej zachowanie i metody jej wychowania. Dziewczynka zastanawia się, na czym tak naprawdę polega dobre wychowanie, a co najważniejsze, dowiaduje się, że jej rodzice kochają ją najbardziej na świecie!

O dzielnych krasnoludkach i niedzielnych gościach

Krasnoludki będą musiały się zmierzyć z nie lada wyzwaniem – do lasu przyjechali niedzielni goście – straszni bałaganiarze! Produkują zatrważające ilości śmieci. Animacja nie tylko uczy dzieci zachowania w lesie, ale również obfituje w mnóstwo niebanalnych wypowiedzi krasnali, które z pewnością spodobają się maluchom. „Ktoś paczkuje nam zwierzęta. Jak go złapię, popamięta!” – wykrzykuje krasnoludek.

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

undefined