Wydarzenia
Filmowe Walentynki w Kinie Iluzjon
14
Luty
2020
Pokazy filmowe Warsztaty Dorośli

Filmowe Walentynki w Kinie Iluzjon

Wieczór zaczniemy Balem – wspaniałym filmem Ettore Scoli z 1983 roku. To pozbawiona słów, a jednocześnie przepełniona muzyką wędrówka w czasie. 50 lat historii Francji poznamy dzięki pełnym dramaturgii epizodom, zmieniającej się modzie, słynnym szlagierom – w znakomitej choreografii i z rewelacyjną grą aktorską. Sala balowa staje się tu doskonałym zwierciadłem czasu.

Zaraz po filmie zapraszamy na parkiet wraz ze Złotą Milongą, znaną warszawską szkołą tańca argentyńskiego. W trakcie walentynkowego wieczoru obejrzą Państwo pokaz tanga, a Jakub Milonga wraz ze swoją partnerką Anną Końciak, poprowadzą krótką lekcję kroku podstawowego.

Zapraszamy na milongę aż do północy!

Złota Milonga to pierwsza i najstarsza szkoła tanga argentyńskiego w Polsce i zarazem warszawska milonga. Powstała jesienią 2003r. i działa już od 18 lat. Zajęcia prowadzą w niej polscy nauczyciele tanga z 10-letnim i 20-letnim doświadczeniem, a na warsztatach najlepsi nauczyciele i maestros z Argentyny.

Jakub Milonga założyciel, prowadzi Złotą Milongę od 18 lat, twórca Polskiego Festiwalu Tanga. Jako tancerz tanga brał udział w licznych spektaklach i występach w warszawskich teatrach (Wielki, Roma, Komedia) oraz polskich scenach, na festiwalach tanga. Prowadził setki warsztatów i wychował kilkanaście roczników tancerzy tanga.
Animator tangowego środowiska w Polsce, prowadzi blog tangowy w mediach społecznościowych i na milonga.pl.

Więcej informacji na stronie: www.milonga.pl

logo szkoły Złota Milonga