Wydarzenia
Franciszek Pospieszalski Sextet | FINA na ucho
13
Grudzień
2018
Muzyka na żywo

Franciszek Pospieszalski Sextet | FINA na ucho

Bezpłatne wejście

Zapis koncertu znajduje się w serwisie Ninateka.pl.

 

Młodzi instrumentaliści poznali się na Rhythmic Music Conservatory w Kopenhadze, gdzie grywali w różnych, często międzynarodowych, składach. Muzycy mają na koncie kilka świetnych płyt (m.in. Hope Love Peace Faith Pimpono Ensemble czy Another Raindrop Kuba Więcek Trio). Zdania dotyczące tego, która z nich jest najlepsza są podzielone, ale 1st Level Franciszek Pospieszalski Sextet w największych stopniu prezentuje bogactwo inspiracji i kreatywność tego środowiska. Na odcinku ośmiu kompozycji muzycy prezentują zaskakujące ujęcia klasyki i folkloru, post-rockowe wybuchy, swing, współczesną awangardę i oczywiście sporo jazzu.

Skład zespołu:
Franciszek Pospieszalski – kontrabas, kompozycje;
Kuba Więcek – saksofon altowy;
Jędrzej Łagodziński – saksofon tenorowy;
Grzegorz Tarwid – pianino;
Szymon Gąsiorek – perkusja, elektronika;
Albert Karch – perkusja.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 19:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

fot. Hipermania