Wydarzenia
Jak pies z kotem | Nowe polskie kino
20
Listopad
2018
Pokazy filmowe Dorośli

Jak pies z kotem | Nowe polskie kino

Program

Jak pies z kotem, reż. Janusz Kondratiuk, 2018, 100 minut

Najnowszy film Janusza Kondratiuka, autora niezapomnianych Dziewczyn do wzięcia, to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia. Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości. Gdy starszy z braci Andrzej (Olgierd Łukaszewicz), nagle zachoruje, młodszy (Robert Więckiewicz), pomimo różnic i muru nieporozumień, jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.

Spotkanie

Po filmie zapraszamy na spotkanie z nagrodzonymi w Gdyni za role w tym filmie Aleksandrą Konieczną i Olgierdem Łukaszewiczem. Poprowadzi je filmoznawca i krytyk filmowy, Tomasz Kolankiewicz.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).