Wydarzenia
Kacper i Emma szukają skarbu | Weekend w małym kinie
21
Lipiec
2019
Pokazy filmowe Dzieci

Kacper i Emma szukają skarbu | Weekend w małym kinie

Weekend w małym kinie to niedzielne pokazy kinowe prezentujące najnowsze i najbardziej wartościowe produkcje współczesnego kina dziecięcego z całego świata. Projekcjom towarzyszy krótki wstęp wprowadzający uczestników w problematykę prezentowanego filmu oraz pomagający lepiej go zrozumieć. Pokazy przeznaczone dla dzieci wraz z opiekunami.

Program

Kacper i Emma szukają skarbu, reż. Aurora Gossé, Norwegia, 2018, 74 minuty

Najlepsi przyjaciele Kacper i Emma jadą na wakacje z dziadkiem Emmy – Jorgenem nad morze. Korzystają tam z kąpieli, zbierają muszle, budują zamki z piasku, puszczają latawce, a nawet łowią ryby. Wakacje jak każde do czasu, aż na plaży znajdują tajemniczą skrzynię. To kapsuła czasu z pamiątkami przeszłości i mapą. W międzyczasie dowiedzą się więcej o ludziach żyjących na wyspie i o tym, jak żyło się tam dawniej.

Wstęp

Kategoria wiekowa: 4+

Zasady uczestnictwa: do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 12:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki. Prosimy o punktualność, gdyż osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona (120).

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).