Wydarzenia
Kapitan Morten i Królowa Pająków | Weekend w małym kinie
18
Listopad
2018
Pokazy filmowe Dzieci

Kapitan Morten i Królowa Pająków | Weekend w małym kinie

Program

Kapitan Morten i Królowa Pająków, reż. K. Jancis, H. Nicholson, R. Unt, Belgia, 2018, 79 min

Domek na drzewie tuż nad brzegiem morza, to tu Morten spędza wolny czas, pisząc listy do ojca i chowając się przed surową ciotką Annabelle. Chłopiec pragnie wybrać się w podróż, przeżywać przygody, odkrywać nieznane lądy. Pewnego dnia do portowego miasta przybywa zwariowany magik i obsypuje tajemniczym proszkiem Mortena,. Bohater zmniejsza się i przenosi na pokład statku-zabawki. Nie jest jednak jedynym członkiem załogi, czeka go spotkanie z Królową Pająków i jej świtą. Jakim kapitanem okaże się chłopiec? Morten będzie musiał wykazać się nie lada odwagą, by znaleźć sposób na uratowanie statku przed zatonięciem i odkryć drogę powrotu do prawdziwego świata. Kapitan Morten i Królowa Pająków to zaskakująca animacja o potędze nieograniczonej dziecięcej wyobraźni.

Wstęp

Film przeznaczony dla dzieci od lat 6.

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 10:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona (120)

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorką pokazów Aleksandrą Mironiuk: aleksandra.mironiuk@nina.gov.pl,  +48 22 380 49 82