Wydarzenia
Kraina emocji: strach | W małym kinie
18
Październik
2018
Pokazy filmowe Dzieci

Kraina emocji: strach | W małym kinie

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Przypadek zająca

Zając cierpi na fobię związaną z pociągami. Sam ich widok i odgłos powoduje panikę i zmusza do ucieczki. Wilk próbuje różnych sposobów, żeby wyleczyć przyjaciela. Sprowadza nawet psychiatrę, jednak nic nie pomaga. Jak poradzi sobie z tym problemem i co spowoduje, że zając stanie się wielkim podróżnikiem przemieszczającym się koleją?

Pamiętnik Florki odc. Sen

Serial animowany pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej, małej ryjówki Florentyny, która jest baczną obserwatorką rzeczywistości. W tym odcinku Florce śni się koszmar, w którym występuje czarny kot. Budzi się z krzykiem i nic nie pomagają tłumaczenia rodziców. Przerażona dziewczynka zastanawia się, jak poradzić sobie ze strachem.

Kochajmy straszydła odc. Zlot

Diabły, wiedźmy i maszkary odmieniły swe czary, bo odwieczne straszenie im zbrzydło. I tak oto powstała pierwsza w kraju bez mała usługowa spółdzielnia “Straszydło”. Spółdzielnią kieruje sam Belzebub. Zamiast straszyć od dziś będą pomagać ludziom.

Parauszek i przyjaciele odc. Biwak

Przyjaciele z Naszego Lasu wybrali się na biwak. Szykuje się niezła przygoda – ognisko, nocna warta. Pierwsi na straży stają Usia i Parauszek. Lis i Wilk straszą ich, że nocą w lesie grasuje potwór. Czy rzeczywiście pojawi się, by ukraść flagę? I kto będzie bał się ostatni?

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

 

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.