Wydarzenia
Lonker See | FINA na ucho
21
Luty
2019
Muzyka na żywo

Lonker See | FINA na ucho

Bezpłatne wejście

Zapis koncertu znajduje się w serwisie Ninateka.pl.

 

Trójmiejski zespół Lonker See nieśpiesznie rozwija swoje kompozycje, czerpiąc z wpływów jazzu, dubu czy space-rocka. Ta ich skłonność do poszukiwań jest zapewne rezultatem różnorodnych doświadczeń członków grupy. Saksofonista Tomasz Gadecki oraz perkusista Michał Gos od lat związani są z improwizowaną sceną jazzową, podczas gdy Bartosz „Boro” Borowski i Joanna Kucharska współtworzyli zespoły o rockowych profilach: psychodeliczne, shoegaze’owe 1926 oraz nowofalowe, bardziej piosenkowe Kiev Office. W 2018 roku Lonker See wydali entuzjastycznie przyjęty album „One Eye Sees Red”, na którym łączą starannie zaplanowane struktury muzyczne z improwizacją, a wprowadzające w błogostan melodie z potężnymi, post-rockowymi ścianami dźwięku.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 19:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).