Wydarzenia
Maiden, reż. Alex Holmes | Wieczne lato: Przygoda
25
Lipiec
2020
Pokazy filmowe

Maiden, reż. Alex Holmes | Wieczne lato: Przygoda

Bezpłatne wejście

Maiden, reż. Alex Holmes, 2018, 97 min.

Pasjonujący, emocjonujący jak najlepsza sportowa rozgrywka, a przy tym dostarczający potężnej dawki wzruszeń dokument o pierwszej żeńskiej załodze, która w 1989 roku wystartowała w prestiżowych i niezwykle niebezpiecznych regatach Whitbread Round the World Race. Maiden to nazwa jachtu, na którym grupa dziewczyn pod wodzą Tracy Edwards, na co dzień pracującej jako kucharka czarterowych łodzi, wystartowała w oceanicznym wyścigu. Ta historia sprawi, że nabierzecie wiatru w żagle, bo załoga Maiden ma wyjątkowy dar przekonywania, że w życiu da się pokonać wszelkie uprzedzenia i przesunąć każde granice.

Film pokazywany w ramach cyklu Wieczne lato | Miłość, muzyka, przygoda.

Wstęp i zapisy

Wstęp na wszystkie seanse w ramach cyklu Wieczne lato. Miłość, muzyka, przygoda jest bezpłatny. Pokazy odbywają się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek udostępnionych przez organizatora. Zachęcamy, by słuchawki rezerwować wcześniej przez poniższy formularz. Niewykorzystane rezerwacje będą uwalniane na 15 minut przed rozpoczęciem seansu.

Upłynął czas na rejestrację online. Zapraszamy do rejestracji w siedzibie FINA przy ul. Wałbrzyskiej 3/5 (wejście bramą od ul. Wróbla), która odbędzie się na 15 minut przed planowaną projekcją.

W odpowiedzi na poprawie wysłany formularz, otrzymają Państwo potwierdzenie e-mail. W razie jakiegokolwiek problemu z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt z recepcją FINA (tel. + 48 22 380 49 95; bog@fina.gov.pl).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kina plenerowego.

 

fot. materiały promocyjne