Wydarzenia
MISIOWE PORANKI w kinie Iluzjon | listopad – grudzień 2021
02
Grudzień
2021
Pokazy filmowe Warsztaty Dzieci

MISIOWE PORANKI w kinie Iluzjon | listopad – grudzień 2021

Misiowe Poranki mają już 18 lat! Cykl bajek i animacji dla dzieci to niepowtarzalna okazja do rodzinnych spotkań w kinie Iluzjon. Na początku naszej zabawy przenosimy się w świat klasyki animacji – na ekranie można zobaczyć takie bajki, jak Bolek i Lolek, Miś Coralgol, Reksio, czy Muminki. Po projekcji Misiowi Przyjaciele zapraszają dzieci i rodziców do aktywnej zabawy z wielkim, pluszowym Misiem. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje takie jak koncerty, pokazy baniek mydlanych, doświadczenia chemiczne, czy wizyta św. Mikołaja, pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnie w miłej, rodzinnej atmosferze.

Szczegóły na: www.misioweporanki.pl

Program

6.11. godz. 12.00 Misio muzykant – zabawy z bum bum rurkami

Pokaz bajek: Reksio Śpiewak, Pomysłowy Dobromir – Muzyczne popołudnie, „Reksio Kompozytor

Misiowi Przyjaciele, nasz Miś wzywa wszystkich małych artystów do pomocy! Za kilka chwil ma się odbyć nasz misiowy koncert, a my zgubiliśmy partyturę. Dlatego podczas zajęć z Misiem poprosimy Was o pomoc w odszukaniu wszystkich zagubionych nutek. Wierzymy, że razem dokończymy przygotowania do koncertu. Publiczność jak zwykle czeka na wspaniałe występy. Owacje na stojąco gwarantowane!

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami.

Bilety dostępne w kasie kina lub na stronie: www.iluzjon.fn.org.pl

Cena biletu: 18 zł

 

13 .11, godz. 12.00 Misiowe zagadki – kolorowe zajęcia z wyobraźnią

Pokaz bajek: Mysie troski, Pyza

Misiowi Przyjaciele, zapraszamy na spotkanie z Misiem i jego zagadkami. Tym razem pobawimy się kolorami. Każdy będzie mógł się zmierzyć z zadaniami rozwijającymi wyobraźnię i pracę dłoni. Tradycyjnie nie zabraknie roztańczonych zabaw i rodzinnej zabawy z Misiem.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 18 zł

 

20.11, godz. 12.00 Dzień misia zamykanie w bańkach mydlanych

Pokaz bajek: Przygody Misia Colargola Powrót Misia, Trzy Misie. Nad bobrową rzeką

Misiowi Przyjaciele, po raz 18. będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień naszych najukochańszych Pluszaków. Podczas zabawy liczne puchate i roztańczone zabawy. Dla wszystkich dzieci i ich pluszowych przyjaciół przygotowaliśmy nie lada niespodziankę – przed bajkami będziemy zamykać dzieci i pluszaki w gigantycznych bańkach mydlanych.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 20 zł

 

27.11, godz. 12.00 Andrzejkowy interaktywny pokaz doświadczeń chemicznych

Pokaz bajek: Opowiadania Muminków. Spełnione życzenia, Miś u wróżki

Misiowi Przyjaciele, tym razem zapraszamy do Misiowego Laboratorium.  Podczas zajęć czeka nas wyjątkowa andrzejkowa niespodzianka –  pokaz chemicznych doświadczeń, w którym główną rolę odegrają dzieci pod okiem naszych Misiowych profesorów. Niezwykłe eksperymenty nie tylko wywołają falę uśmiechu, ale i dostarczą niesamowitych wrażeń. Na zakończenie wszystkie dzieci zaprosimy do Misiowego Laboratorium, gdzie wspólnie będziemy hodować niezwykłe kryształy.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 25 zł

 

4.12, godz. 12.00 Mikołajkowa zabawa wizyta Mikołaja

Pokaz bajek: Przygody Colargola. Świąteczny Wieczór, Opowiadania Muminków. Wieczór wigilijny

Misiowi Przyjaciele, w ten wyjątkowy poranek Mikołaj wyruszył w podróż, by rozdać dzieciom MIKOŁAJKOWE upominki.  Zapowiada się pracowity dzień, dlatego do pomocy wzywamy wszystkich pomocników Mikołaja. Podczas zabaw zapraszamy na świąteczny pokaz bajek, mikołajkowe świąteczne zabawy i Wizytę Mikołaja, który dla każdego dziecka przygotował mikołajkowy upominek. Nie zabraknie też pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. (Istnieje możliwość przekazania dla dziecka imiennego prezentu Mikołajowi przed zajęciami)

Zajęcia dla dzieci w wieku 2-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 30 zł

 

11.12, godz. 12.00 Świąteczne zabawy – pracowania ozdób choinkowych

Misiowi Przyjaciele, zapraszamy do świątecznej zabawy. Święta już tuż, tuż – czas przygotować ozdoby choinkowe. Najpiękniejsze to te, które wykonamy w rodzinnym gronie. Podczas Misiowych Poranków stworzymy piękne ozdoby, które dzieci z dumą zawieszą na domowej choince.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 20 zł

 

18.12, godz. 12.00 Misiowe poranki wigilia u misia tradycje bożonarodzeniowe

Misiowi Przyjaciele, zapraszamy do twórczej, świątecznej zabawy. Boże Narodzenie już tuż, tuż. Podczas Misiowych Poranków przypomnimy sobie tradycje bożonarodzeniowe. Nie zabraknie świątecznych zabaw i wspólnego kolędowania.

Zajęcia dla dzieci w wieku 2-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 18 zł