Wydarzenia
(Nie)znajomi | WYDARZENIE ODWOŁANE
17
Marzec
2020
Pokazy filmowe Spotkania Dorośli

(Nie)znajomi | WYDARZENIE ODWOŁANE

Bezpłatne wejście

Od 12 marca 2020 roku do odwołania obiekty Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego będą zamknięte dla publiczności. Wszystkie zaplanowane na najbliższy czas wydarzenia są odwołane lub odbędą się w innym terminie.

Program

(Nie)znajomi, reż. Tomasz Śliwa, 2019, 103 min.

Osadzona w polskich realiach adaptacja scenariusza włoskiego filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie to komediodramat o obłudzie i hipokryzji. Recenzenci docenili ją między innymi za ucho do dowcipu oraz umiejętne ukazywanie gorzkich prawd w lekkiej formie. (Nie)znajomi to również świetne kreacje aktorskie. W filmie występują m.in. Katarzyna Smutniak, Tomasz Kota, Maja Ostaszewskiej i Łukasz Simlat.

Spotkanie

Po projekcji zapraszamy na spotkanie, w którym weźmie udział aktor Michał Żurawski.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z recepcją pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerami telefonu.: 22 380 49 95, 22 380 49 04 (od wt. do pt. w godzinach 9–17).

Audiodeskrypcja

Osoby, który chciałyby skorzystać z audiodeskrypcji prosimy o rezerwację miejsc przez kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).