Wydarzenia
Piotr Kurek | FINA na ucho
11
Kwiecień
2019
Muzyka na żywo Dorośli

Piotr Kurek | FINA na ucho

Zapis koncertu jest dostępny w serwisie Ninateka.pl.

 

Marzec był dla Piotra Kurka wyjątkowo gorącym okresem. W połowie tego miesiąca odbyła się premiera spektaklu Inni ludzie Grzegorza Jarzyny, do którego artysta komponował muzykę, a dwa tygodnie później ukazał się jego solowy album. Wydane nakładem francuskiej wytwórni Hands In The Dark Polygome umacnia pozycję Kurka jako twórcy osobnego europejskiej sceny elektronicznej. Kompozytora, który za pomocą starych syntezatorów i zniekształconych sampli tworzy hipnotyzujące post-minimalistyczne dzieła. Utwory, które z jednej strony czerpią z twórczości Erika Satie, Michaela Nymana czy Briana Eno, ale swoim nowatorstwem nie ustępują dokonaniom Daniela Lopatina czy Tima Heckera.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 19:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).