Wydarzenia
Po godzinach, reż. Martin Scorsese | Wieczne lato: Przygoda
19
Wrzesień
2020
Pokazy filmowe

Po godzinach, reż. Martin Scorsese | Wieczne lato: Przygoda

Bezpłatne wejście

Po godzinach, reż. Martin Scorsese, 1985, 97 min.

Paul Hackett jest zamożnym nowojorczykiem, wiodącym uporządkowane i nudne życie. Na zaproszenie dopiero co poznanej w barze Marcy (Rosanna Arquette), w środku nocy udaje się do Soho – dzielnicy, która w latach 70. i 80. zamieszkiwana była przez nowojorskich artystów i uznawana za centrum awangardowej sztuki. Bohater szybko zaczyna żałować swojej decyzji, ponieważ spotyka go koszmarny ciąg wydarzeń. Pozbawiony kluczy do mieszkania, a nawet pojęcia, gdzie się znajduje, bezskutecznie próbuje znaleźć schronienie przed deszczem i indywiduami, które spotyka na każdym kroku: od zwariowanej sprzedawczyni lodów po półnagą rzeźbiarkę.

Film pokazywany w ramach cyklu Wieczne lato | Miłość, muzyka, przygoda.

Wstęp i zapisy

Wstęp na wszystkie seanse w ramach cyklu Wieczne lato. Miłość, muzyka, przygoda jest bezpłatny. Pokazy odbywają się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek udostępnionych przez organizatora. Zachęcamy, by słuchawki rezerwować wcześniej przez poniższy formularz. Niewykorzystane rezerwacje będą uwalniane na 15 minut przed rozpoczęciem seansu.

W odpowiedzi na poprawie wysłany formularz, otrzymają Państwo potwierdzenie e-mail. W razie jakiegokolwiek problemu z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt z recepcją FINA (tel. + 48 22 380 49 95; bog@fina.gov.pl).

 

Upłynął czas na rejestrację online. Zapraszamy do rejestracji w siedzibie FINA przy ul. Wałbrzyskiej 3/5 (wejście bramą od ul. Wróbla), która odbędzie się na 15 minut przed planowaną projekcją.

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kina plenerowego.

fot. Archiwum FINA