Wydarzenia
Sala samobójców. Hejter, reż. Jan Komasa | Kino-kołyska
06
Listopad
2020
Pokazy filmowe Dorośli

Sala samobójców. Hejter, reż. Jan Komasa | Kino-kołyska

Bezpłatne wejście

Zapraszamy na ostatnie przed przerwą wydarzenia w FINA. Na Wałbrzyskiej oprócz „Sali samobójców” Jana Komasy pokażemy klasyczne dzieło włoskiego kina z 1948 roku, film „Złodzieje rowerów”.

 

Opiekujesz się małym dzieckiem? Chcesz być na bieżąco z polskim kinem? Zapraszamy na bezpłatne seanse, przygotowane specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci i komforcie oglądania opiekunów. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Pod ręką będą przewijaki, wygodne pufy i miękkie maty.

Sala samobójców. Hejter, reż. Jan Komasa, 130 min., 2020

Druga część głośnej Sali samobójców – nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku.

Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy to elektryzujący cyber-thriller – współczesna wersja Romea i Julii, będąca uniwersalną opowieścią o miłości, która przeradza się w hejt. Główną rolę w produkcji gra znany z serialu Druga szansa” i programu „Ameryka Express” Maciej Musiałowski. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in.: Vanessę Aleksander, Danutę Stenkę, Agatę Kuleszę, Macieja Stuhra, Jacka Komana, Julię Wieniawę i Adama Gradowskiego.

Sala samobójców. Hejter to nowy, porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Zobacz, jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież. Odkryj mroczną stronę mediów społecznościowych i przekleństwo hejtu. Rzuć się w wir rzeczywistości wirtualnej i przystąp do gry o najwyższą stawkę.

Film otrzymał główną nagrodę na nowojorskim festiwalu Tribeca Film Festival w sekcji International Narrative Competition (Międzynarodowy Konkurs Narracyjny).

Wydarzenie na Facebooku

Wstęp

Pokaz jest przeznaczony przede wszystkim dla rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat, ale zapraszamy także innych widzów, którzy akceptują specyfikę wydarzenia.

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

Zmotoryzowanych gości zapraszamy na parking – wjazd przez szlaban od ul. Wałbrzyskiej po prawej stronie budynku (zobacz w Google Street View).

Wstęp jest bezpłatny. Obowiązuje limit 30 miejsc (włącznie z dziećmi).

Pamiętaj aby wydrukować i wypełnić obowiązkowe oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie jest dostępne również w siedzibie FINA.

Zasady bezpieczeństwa

Drodzy Goście,

dokładamy wszelkich starań, aby podczas wydarzeń FINA zapewnić Wam bezpieczeństwo, dlatego prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

– zapoznaj się z Regulaminem uczestnictwa w otwartych dla publiczności wydarzeniach FINA,

– pamiętaj, by wydrukować i wypełnić obowiązkowe oświadczenie o stanie zdrowia; oświadczenie jest dostępne również w siedzibie FINA,

– pamiętaj o konieczności zakrywania ust i nosa, gdy przebywasz na terenie FINA,

– szatnia jest nieczynna do odwołania,

– zachowuj dystans od pozostałych gości,

– zajmij miejsce wyznaczone przez obsługę FINA,

– jeśli masz objawy zakażenia zostań w domu.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).