Wydarzenia
Striptiz i wojna | Teraz–wtedy
26
Luty
2020
Pokazy filmowe Spotkania Dorośli

Striptiz i wojna | Teraz–wtedy

Bezpłatne wejście
Zapraszamy na najnowszy, opowiadający o konflikcie pokoleniowym i współczesnej Białorusi dokument Andreia Kutsili, zdobywcy nagrody za reżyserię na ostatnim Krakowskim Festiwalu Filmowym. Program uzupełni spotkanie z twórcą i projekcja filmu Kazimierza Karabasza „W pierwszej fazie lotu”.

 

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Teraz–wtedy. Polska Szkoła Dokumentu.

Program

19:00 TERAZ | Striptiz i wojna, reż. Andrei Kutsila, 2019, 68 minut

Nieopodal Mińska emerytowany wojskowy mieszka pod jednym dachem ze swoim wnukiem. Dziadek kultywuje patriotyczne tradycje, a młody Anatol marzy o karierze męskiego striptizera, której poświęca każdą wolną chwilę. Czy między dwoma mężczyznami istnieje szansa na porozumienie?

20:15 Spotkanie z reżyserem. Prowadzi Michał Oleszczyk

20:45 WTEDY | W pierwszej fazie lotu, reż. Kazimierz Karabasz, 2001, 45 minut

Kazimierz Karabasz z potoku ludzi wędrujących warszawską ulicą wyławia okiem kamery twarze dwojga młodych ludzi wchodzących w pełne, zawodowe życie.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu lub pokazie filmu uzupełniającego, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z recepcją pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerami telefonu.: 22 380 49 95, 22 380 49 04 (od wt. do pt. w godzinach 9–17).

 

Organizatorzy

Wydarzenie współorganizowane przez FINA i telewizję Belsat.

logo telewizji Biełsat