Wydarzenia
Wakacje Pana Hulot | Kino–kołyska
16
Październik
2020
Pokazy filmowe Dorośli Dzieci

Wakacje Pana Hulot | Kino–kołyska

Bezpłatne wejście

Opiekujesz się małym dzieckiem? Chcesz być na bieżąco z kinem? Zapraszamy na bezpłatne seanse, przygotowane specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci i komforcie oglądania opiekunów. Na sali zapanuje półmrok, ścieżka dźwiękowa będzie ściszona, a pod ręką będą wygodne pufy i miękkie maty. Nasza propozycja na październik to klasyczne Wakacje pana Hulot.

Wakacje pana Hulot, reż. Jacques Tati, 1953, 114 min.

Pan Hulot (w tej roli sam Jacques Tati) wybiera się na wakacje do cichego, nadmorskiego kurortu. Wraz z jego przybyciem kończy się spokój hotelowych gości, bo choć bohater nie ma złych intencji, każdy jego ruch skutkuje katastrofą… Drugi pełnometrażowy film Jacques’a Tatiego to błyskotliwy, iskrzący się od wywrotowych pomysłów i zaskakujących wypadków obraz, który zdobył nagrodę krytyki na Festiwalu w Cannes w 1953 roku, a także nagrody na festiwalach w Nowym Jorku, Kubie czy w Edynburgu.

Wstęp i zapisy

Pokaz jest przeznaczony przede wszystkim dla rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat, ale zapraszamy także innych widzów, którzy akceptują specyfikę wydarzenia.

Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji za pomocą formularza oraz zapoznania się z Regulaminem uczestnictwa w otwartych dla publiczności wydarzeniach FINA.

Przypominamy o konieczności wypełnienia obowiązkowego oświadczenia o stanie zdrowia. Oświadczenie jest również dostępne w siedzibie FINA.

Obowiązuje limit 30 miejsc (włącznie z dziećmi). Przypominamy o obowiązku zasłania ust i nosa oraz zachowania dystansu wobec innych widzów. Prosimy o zajmowanie miejsc wyznaczony przez obsługę FINA. Informujemy, że szatnia jest nieczynna do odwołania.

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych.

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod numerem tel.: 22 380 49 95, od pon. do pt. w godzinach 9–17.