Wydarzenia
Warsztat „Jak narysować wszystko” | 90 lat z Myszką Miki
01
Wrzesień
2018
Warsztaty Dzieci

Warsztat „Jak narysować wszystko” | 90 lat z Myszką Miki

Warsztaty odbywają się w ramach wydarzenia 90 lat z Myszką Miki.

Rysownik tworzący wspaniałe światy komiksu, animacji lub filmu animowanego musi posiąść umiejętność narysowania własnych i cudzych pomysłów. Uda mu się wtedy, jeśli potrafi rysować wszystko, co będzie potrzebne. Rysunek jest prosty. Jeśli nie potrafimy czegoś rysować, to jedynie dlatego, że wcześniej nie próbowaliśmy.

Prowadzący | Szymon Teluk

Warsztaty poprowadzi Szymon Teluk – rysownik, karykaturzysta, malarz, autor komiksów. Wykładowca Ośrodka Postaw Twórczych we Wrocławiu i Uniwersytetu Zielonogórskiego. Twórca działającego w całym kraju projektu „Warsztaty komiksu, ilustracji i karykatury”, popularyzującego komiks i rysunek wśród różnych grup wiekowych.

Zasady uczestnictwa

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 10 do 15 lat. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga akceptacji regulaminu oraz rejestracji.

Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” poniżej lub „Weź udział” powyżej, wypełnij i wyślij formularz. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.