Wydarzenia
Warsztat komiksu | 90 lat z Myszką Miki
01
Wrzesień
2018
Warsztaty Dzieci

Warsztat komiksu | 90 lat z Myszką Miki

Warsztaty odbywają się w ramach wydarzenia 90 lat z Myszką Miki.

W części pierwszej poznamy historię i zasady tworzenia komiksów. Prowadzący będzie rysował na żywo i prezentował przykłady na dużym ekranie. W części drugiej spróbujemy narysować profesjonalnymi technikami własną krótką opowieść. Dowiemy się także, jak powstały różne znane komiksy oraz jak zostać miliarderem, wymyślając i rysując śmieszne historyjki.

Prowadzący | Szymon Teluk

Warsztaty poprowadzi Szymon Teluk – rysownik, karykaturzysta, malarz, autor komiksów. Wykładowca Ośrodka Postaw Twórczych we Wrocławiu i Uniwersytetu Zielonogórskiego. Twórca działającego w całym kraju projektu „Warsztaty komiksu, ilustracji i karykatury”, popularyzującego komiks i rysunek wśród różnych grup wiekowych.

Zasady uczestnictwa

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 10 do 15 lat. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga akceptacji regulaminu oraz rejestracji.

Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” poniżej lub „Weź udział” powyżej, wypełnij i wyślij formularz. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.