Wydarzenia
Zima | W małym kinie
20
Grudzień
2018
Pokazy filmowe Dzieci

Zima | W małym kinie

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Choinka

Czy prezenty zawsze przynosi Mikołaj? A jeśli dzieciom podarki przynoszą też skrzaty? Zabawny film rysunkowy o rywalizacji pomiędzy skrzatami, które nie psocą, a pomagają niczego niespodziewającym się ludziom.

Napad pod choinką

Gdy świeczki się wypalają, tworzy się wosk, a z wosku czasem może powstać mały człowieczek. Mikołaj jak co roku ubiera choinkę, tym razem musi poradzić sobie z natarczywym woskowym ludkiem. Czy z pomocą innych zabawek pokona niebezpiecznego człowieczka?

Żubr Pompik | Śnieżyca

W porównaniu z innymi żubrami Pompik jest niewielki, a do tego nie tak silny, szybki i skoczny, jak jego rówieśnicy. Z pewnością jest jednak najbardziej ciekawskim ze zwierząt w puszczy. W tym roku jego siostra, Polinka po raz pierwszy widzi zimę. Rodzina postanawia pokazać jej różne niezwykłe rzeczy, które dzieją się o tej porze roku.

Przygody Misia Colargola | Zimowe kłopoty

Znamy różne misie: misie leniwe, misie pracowite, misie z dużymi brzuszkami, misie z małymi brzuszkami, misie dobre i niedobre. Znamy też misia o imieniu Colargol, który jest najwspanialszym misiem, jakiego można spotkać w życiu!

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 30 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

undefined