Wydarzenia
Zimna wojna | Kino-kołyska
08
Luty
2019
Pokazy filmowe Dorośli Dzieci

Zimna wojna | Kino-kołyska

Opiekujesz się małym dzieckiem? Chcesz być na bieżąco z polskim kinem? Zapraszamy na bezpłatne seanse, przygotowane specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci i komforcie oglądania opiekunów. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Pod ręką będą przewijaki, wygodne pufy i miękkie maty.

Zimna wojna, reż. Paweł Pawlikowski 2018, 84 minuty

Dramatyczna historia miłości Zuli – solistki w zespole pieśni i tańca (Joanna Kulig) – oraz kompozytora i dyrygenta Wiktora (Tomasz Kot). Na drodze ich wielkiego uczucia staje jeszcze większa polityka. Tak jak w przypadku Idy, najnowszy film Pawła Pawlikowskiego hipnotyzuje czarno-białymi, stylizowanymi na kino lat 60. zdjęciami nominowanego do Oscara Łukasza Żala. Filmowym kadrom towarzyszy również wspaniała muzyka – zarówno ludowa, jak i jazzowa – zaaranżowana przez Marcina Maseckiego.

Wstęp

Pokaz jest przeznaczony przede wszystkim dla rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat, ale zapraszamy także innych widzów, którzy akceptują specyfikę wydarzenia.

Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” poniżej (lub „Weź udział” powyżej), wypełnij i wyślij formularz, koniecznie podając w nim liczbę dorosłych i dzieci. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc. Zapisując się na wydarzenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FINA (czytaj więcej).

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

Zmotoryzowanych gości zapraszamy na parking – wjazd przez szlaban od ul. Wałbrzyskiej po lewej stronie budynku (zobacz w Google Street View).