Wydarzenia
Zwierzęta | Nowe polskie kino
05
Luty
2019
Pokazy filmowe Dorośli

Zwierzęta | Nowe polskie kino

Program

Zwierzęta, reż. Greg Zgliński, 2017, 94 minuty

„Ten posługujący się czarnym humorem thriller […] nawiązuje do Hitchcocka, Polańskiego i Lyncha, ale ma przy tym zbyt dużo szyku i samoświadomości, by określić go jedynie pastiszem” – pisał o najnowszym filmie Grega Zglińskiego amerykański Hollywood Reporter. Rozgrywające się w pięknej alpejskiej scenerii Zwierzęta to opowieść o małżeństwie, które wybiera się na urlop, by ratować podupadający związek. Jednak wypadek na górskiej drodze, rozpoczyna serię niepokojących, surrealistycznych zdarzeń.

Spotkanie

Po filmie spotkanie z reżyserem Gregiem Zglińskim oraz operatorem Piotrem Jaxą poprowadzi filmoznawca Tomasz Kolankiewicz.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).