Aktualności
Filmoteka Szkolna czeka na zgłoszenia!
Data publikacji: 19 / 10 / 2021

Filmoteka Szkolna czeka na zgłoszenia!

Przekonaj się, jak film uczy świata, wychowuje i inspiruje młodych ludzi do własnej twórczości. Razem z uczniami dołącz do programu Filmoteka Szkolna i odkryj gwiazdorskie narzędzie pracy w szkole. Podpowiemy Ci, jak skutecznie wykorzystać film w edukacji.

Na dobry początek, zgłoś się do programu! Filmoteka Szkolna to społeczność szkół, które chcą rozwijać się w obszarze edukacji filmowej. Zależy nam, by być z Wami w kontakcie, promować dobre praktyki i wzmacniać wymianę doświadczeń. Udział w Filmotece Szkolnej jest bezpłatny.

Zapisy do programu na rok szkolny 2021/2022: TUTAJ.

  • Korzystaj z ponad 140 filmów odpowiednich dla wszystkich etapów edukacji szkolnej.
  • Realizuj działania z zakresu edukacji filmowej dostosowane do Twoich możliwości. Możesz poprowadzić zajęcia w oparciu o nasze materiały dydaktyczne
  • Razem z młodzieżą weź udział w wirtualnych warsztatach, które zorganizujemy dla Twojej szkoły.
  • Korzystaj z oferty skierowanej wyłącznie do nauczycieli, w tym z bezpłatnych webinariów, będących miejscem wymiany doświadczeń.
  • Bierz udział w GRYWALIZACJI, zdobywaj stemple, pnij się w rankingu szkół. Przed zakończeniem roku szkolnego 2021/2022 wyróżnimy najbardziej aktywne placówki!

Nie zapomnij pochwalić się Waszymi dokonaniami! Regularnie przesyłaj relacje z tego, co zrobiliście i w czym uczestniczyliście. Najciekawsze z nich będziemy publikować w trybie comiesięcznym na stronie internetowej oraz naszym fanpejdżu na FB.

Szczegółowe informacje o programie oraz filmy i materiały dydaktyczne dla nauczycieli dostępne są na stronie: www.filmotekaszkolna.pl.

Organizator:

logo FINA                  MKDNIS-logo