Aktualności
Informacja o czasowym zamknięciu dla publiczności obiektów FINA
Data publikacji: 11 / 03 / 2020

Informacja o czasowym zamknięciu dla publiczności obiektów FINA

Informujemy o czasowym, obowiązującym od 12 marca 2020 roku do odwołania, zamknięciu dla publiczności obiektów Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego. Wszystkie zaplanowane wydarzenia, które miały odbyć się w najbliższym czasie są odwołane lub odbędą się w innym terminie

W związku z dzisiejszą decyzją sztabu kryzysowego z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego informujemy o czasowym, obowiązującym od 12 marca 2020 roku do odwołania, zamknięciu dla publiczności obiektów Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego:

1. kina Iluzjon, Warszawa, ul. Narbutta 50A
2. sal kinowych, warsztatowych i mediateki, Wałbrzyska 3/5
3. biblioteki i czytelni, ul. Puławska 61
4. archiwum, ul. Chełmska 21 – otwarte od 4.06.2020
5. od soboty 14 marca zamknięte są również kawiarnie znajdujące się w obiektach FINA – Iluzjon Café Bar (kino Iluzjon) i Klubokawiarnia Bliżej (FINA Wałbrzyska 3/5).

Wszystkie zaplanowane wydarzenia, które miały odbyć się w najbliższym czasie są odwołane lub odbędą się w innym terminie. O nowych terminach poszczególnych wydarzeń będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszych stron internetowych i mediów społecznościowych.

Informujemy, że zakupione bilety na wydarzenia w kinie Iluzjon będzie można wykorzystać na innych seansach po wznowieniu działalności przez kino lub zwrócić je w kasie kina. Zwrotu biletów można dokonać w terminie do 31 maja 2020 roku w kasie kina Iluzjon. Obecnie kasa kina Iluzjon jest zamknięta, planujemy ją otworzyć 14 kwietnia w wyznaczonych godzinach. Więcej o zasadach zwrotu biletów tutaj.

 

fot. Danuta Matloch