Aktualności
Kino Iluzjon. Nowe zasady bezpieczeństwa od 10 października
Data publikacji: 09 / 10 / 2020

Kino Iluzjon. Nowe zasady bezpieczeństwa od 10 października

Zgodnie z decyzją rządu dotyczącą rozszerzenia tzw. strefy żółtej na terytorium całego kraju, a także w trosce o zdrowie widzów, Kino Iluzjon wprowadza zmianę zasad bezpieczeństwa, które będą obowiązywać od 10 października 2020 roku do odwołania

Najważniejsza zmiana dotyczy liczby miejsc, które mogą być udostępnione widzom – w sali Stolica będzie to 65 osób, natomiast w sali Mała Czarna 12. Będą miały miejsce także zmiany w repertuarze, o których będziemy informować na bieżąco. Warto śledzić stronę Kina Iluzjon lub skrótową rozpiskę aktualnego repertuaru w Kinie Iluzjon dostępną na stronie fina.gov.pl (zawsze na pierwszym miejscu w zakładce Wydarzenia).

Prosimy o zapoznanie się z pozostałymi zasadami dot. bezpieczeństwa, a także Regulaminem udziału w seansach i wydarzeniach w Kinie Iluzjon w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Zwrot biletów

Bilety zakupione na wydarzenia w kinie Iluzjon można wykorzystać na powtórzone seanse w kolejnym miesiącu albo na każdy inny seans prezentowany w kinie Iluzjon do końca roku 2020. Zwrotu biletu można dokonać w kasie kina.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z kasą kina pod numerem: +48 22 848 33 33,
lub poprzez wiadomość e-mail: kasa.iluzjon@fina.gov.pl

Godziny otwarcia kasy kina:

Poniedziałek – piątek: 14.30–20.30
Sobota – niedziela: godzinę przed pierwszym seansem