Aktualności
Oferta FINA dla kin i domów kultury
Data publikacji: 17 / 02 / 2021

Oferta FINA dla kin i domów kultury

Publikujemy ofertę filmową Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego przeznaczoną dla instytucji kultury chcących zorganizować u siebie projekcję filmową

Szanowni Państwo

Z  ogromną radością przyjęliśmy informację, że od dnia 12 lutego będzie możliwe – choć z ograniczeniami – organizowanie projekcji filmów w Kinach i Domach Kultury.

Za Państwem bardzo ciężki rok i wierzymy, że czasowe otwarcie kin, to pierwszy krok ku lepszej przyszłości. Miejmy nadzieję, że stęsknieni prawdziwych emocji w kinowym fotelu widzowie, zawitają do Państwa, czego z całego serca Państwu życzymy.

Tym samym Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny pragnie przedstawić Państwu swoją ofertę filmową, z której mogą Państwo już skorzystać.

W załączniku przesyłamy Państwu listę filmów.

Po więcej szczegółów dotyczących zamówienia, formy rozliczenia oraz specyfikacji technicznych prosimy o kontakt : marketing@fina.gov.pl

Do końca lutego 2021 roku całkowity koszt udostępnienia Państwu 1 tytułu  z naszego katalogu na FTP wynosi jedynie 100,- zł + VAT za film fabularny oraz 30 zł + VAT za animację .

 

Zapraszamy i życzymy udanych seansów

 

Ilustracja: kadr z filmu Prawo i pięść, reż. Edward Skórzewski i Jerzy Hoffman, Fototeka FINA