Projekt
Osiedlowe akcje | Bloki w kulturze

Osiedlowe akcje | Bloki w kulturze

„Osiedlowe akcje, co chcesz o nich wiedzieć?” – pytali na pierwszej płycie prekursorzy polskiego rapu z grupy Molesta. Zapraszamy do FINA, czyli w sam środek służewskiego osiedla, aby wspólnie poszukać – w filmie, muzyce, literaturze i urbanistyce – odpowiedzi na pytania o historię blokowisk i ich kulturotwórczą rolę.

Program

Sobota, 29 września

17:00 Bloki – pokaz filmu w reż. Konrada Królikowskiego

18:00 Beksiński, Białoszewski, Molesta – dyskusja i przegląd archiwów

20:00 Bloki w kadrze – wernisaż wystawy fotosów i pokaz kronik filmowych

Czwartek, 18 października

20:00 Piernikowski – koncert [data koncertu zmieniona z powodu choroby artysty]

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 16:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wejściówki dotyczą zarówno wydarzenia Bloki – pokaz filmu, jak i dyskusji Beksiński, Białoszewski, Molesta. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

Bezpłatne wejściówki na koncert Piernikowskiego będziemy wydawać od godziny 19:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona (120).

 

Partnerzy

undefined