Aktualności
Skrytykuj! | Zostań młodzieżowym jurorem Off Camera
Data publikacji: 14 / 03 / 2019

Skrytykuj! | Zostań młodzieżowym jurorem Off Camera

Kochasz kino, chętnie o nim dyskutujesz, a praca w zespole nie sprawia Ci trudności? Stwórz recenzję lub wideorecenzję dowolnego filmu i zostań młodzieżowym jurorem 12. Festiwalu Off Camera!

Weź udział w konkursie „Skrytykuj!” i zasiądź w Jury Młodych, które już po raz siódmy oceni filmy z Konkursu Głównego „Wytyczanie drogi” Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera i wręczy statuetkę Skrytykuj! twórcy zwycięskiego filmu.

Informacje praktyczne

Aby zostać młodzieżowym jurorem, do 31 marca 2019 roku (włącznie) opublikuj autorską recenzję bądź wideorecenzję dowolnego filmu na stronie skrytykuj.pl.

Do Krakowa zaprosimy troje uczniów w wieku pomiędzy 15 a 19 lat, którzy najciekawiej i przy pomocy rzeczowych argumentów wyrażą własne zdanie. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów. Studenci niestety nie mogą brać udziału w konkursie.

Festiwal Off Camera odbędzie się w dniach 26 kwietnia–5 maja 2019 r. Organizator konkursu zapewnia laureatom akredytacje na cały okres trwania festiwalu, wstęp na uroczyste gale: otwarcia i zamknięcia oraz zakwaterowanie wraz z wyżywieniem.

Koniecznie uważnie przeczytaj regulamin!

Kontakt

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Tytusem Ciskim: tytus.ciski@fina.gov.pl, +48 22 182 47 63.

Organizatorzy i partnerzy

Konkurs organizowany przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny, współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

undefined

Relacja wideo | 2016

Jury Młodych na Netia Off Camera w Krakowie