Aktualności
VOYAGE, VOYAGE, czyli  17. Święto Niemego Kina | WYDARZENIE ODWOŁANE
Data publikacji: 06 / 02 / 2020

VOYAGE, VOYAGE, czyli 17. Święto Niemego Kina | WYDARZENIE ODWOŁANE

W dniach od 2 do 5 kwietnia 2020 roku zapraszamy do warszawskiego Kina Iluzjon wszystkich fanów niemego kina, muzyki oraz tych, którzy kino nieme chcą dopiero poznać. Tematem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu są podróże

W trosce o zdrowie i komfort naszych widzów, odwołujemy 17. edycję Święta Niemego Kina. O nowym terminie poinformujemy wkrótce.

Święto Niemego Kina odbędzie się w dniach 2 – 5 kwietnia 2020 roku pod hasłem VOYAGE, VOYAGE. Organizatorem festiwalu jest Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny.

Tematem przewodnim 17. edycji będą podróże – podróże przez kraje, ale także przez epoki, zaginione światy czy historię kina. W programie znajdą się m.in. filmy uznanych reżyserów, ale i tych mniej znanych, filmy pionierek kina, filmy dokumentalne, a także trawelogi z całego świata prezentowane przez zagranicznych gości.

Jak co roku pokazom filmów będzie towarzyszyć muzyka na żywo w wykonaniu najbardziej interesujących polskich artystów. Miłośnicy kina i/lub muzyki ponownie spotkają się w warszawskim kinie Iluzjon.

Szczegółowe informacje o tegorocznej edycji będą się ukazywać na oficjalnej stronie festiwalu.

Do zobaczenia!