Aktualności
Zasady bezpieczeństwa w Kinie Iluzjon związane z zagrożeniem epidemicznym
Data publikacji: 07 / 02 / 2022

Zasady bezpieczeństwa w Kinie Iluzjon związane z zagrożeniem epidemicznym

Zmiany w zasadach bezpieczeństwa związane są głównie z nowymi limitami osób, które mogą przebywać na koncertach i seansach w salach Kina Iluzjon

Zasady bezpieczeństwa związane z zagrożeniem epidemicznym:

Drodzy Widzowie,

dokładamy wszelkich starań, aby podczas pobytu w kinie zapewnić Wam bezpieczeństwo, dlatego prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

1. Po wejściu do kina prosimy o dezynfekcję rąk. Płyny dezynfekujące są dostępne w widocznych miejscach w przestrzeni kina.

2. Na terenie kina, zarówno w foyer, jak i podczas seansu należy zakrywać usta i nos maseczką.

3. W trakcie oczekiwania w kolejce do kasy biletowej oraz podczas wchodzenia do sali kinowej prosimy o zachowanie dwumetrowego dystansu.

4. Prosimy o ograniczenie przebywania w przestrzeni foyer kina.

5. Miejsca sprzedawane są według nowych wytycznych covidowych. Koncerty oraz seanse filmowe mogą odbywać się przy pełnej widowni, pod warunkiem okazania unijnego cyfrowego zaświadczenia Covid lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z Covid-19 . Osoby, które nie okażą paszportu covidowego mogą zapełnić jedynie 30% miejsc w sali a po wyczerpaniu tego limitu niestety nie zostaną wpuszczone.

6. Prosimy o ile to możliwe o naprzemienne zajmowanie miejsc, z zachowaniem minimum jednego miejsca odstępu między nimi. Wyjątkiem jest wspólne wyjście do kina widza z dzieckiem poniżej 13. roku życia, widza z osobą o orzeczeniu o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie oraz osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

7. Prosimy, aby w miarę możliwości dokonywać rezerwacji i zakupu biletów online, a w przypadku dokonywania transakcji w Kasie biletowej kina, płacić kartą.

8. Widzów, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną lub mają objawy jakiejkolwiek infekcji, prosimy o pozostanie w domu.

W trosce o bezpieczeństwo Widzów:

1. Dezynfekujemy przestrzenie wspólne oraz salę kinową po każdym seansie.

2. Po każdym seansie dokładnie wietrzymy salę kinową.

3. Obsługa korzysta z maseczek i została dokładnie poinformowana o obowiązujących obecnie zasadach bezpieczeństwa.

4. Pracownicy z jakimikolwiek objawami infekcji nie przychodzą do pracy.

Z rządowymi zaleceniami dotyczącymi funkcjonowania kin można zapoznać się tutaj. Ze szczegółowymi zapisami regulaminu Kina Iluzjon wprowadzonymi w związku z pandemią COVID-19 można zapoznać się tutaj.