Aktualności
Znamy zwycięzców konkursu na plakat wydarzenia „Gdańsk’82 – festiwal, który się nie odbył”
Data publikacji: 19 / 07 / 2022

Znamy zwycięzców konkursu na plakat wydarzenia „Gdańsk’82 – festiwal, który się nie odbył”

Miło nam poinformować, że znamy zwycięzców konkursu na plakat do wydarzeniu „Gdańsk ’82 – festiwal, który się nie odbył”

Nareszcie poznaliśmy laureatów konkursu na plakat do festiwalu, który nigdy się nie odbył! Jury w składzie: Michał Batory, Michał Czubak, Wojciech Korkuć przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

I miejsce –  Monika Szlanta

Wyróżnienie –  Grzegorz Święcicki

Wyróżnienie – Marek Repetowski

Dodatkowe wyróżnienie – Maria Lisicka

 

Członkowie Jury podkreślają, że zadanie konkursowe było niezwykle wymagające, ale twórcom udało się je interesująco opracować w swoich wizjach artystycznych. Laureaci znakomicie połączyli symbolikę cenzury i stanu wojennego, ze względu na który 9. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdańsku w 1982 roku się nie odbyła, wraz ze swoją wrażliwością twórczą.

Zwycięska praca

zwycięska praca Moniki Szlanty

Wyróżnienia

Wyniki głosowania publiczności

Oddane przez Was głosy mówią same za siebie – laureatka jest jedna! Gratulacje i głośne werble dla autorki wybranego przez Was plakatu – Karoliny Wróblewskiej!

 

 

Gratujemy serdecznie wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym! Widzimy się na wydarzeniu Gdańsk’82 – festiwal, który się nie odbył, o którego szczegółach będziemy informować wkrótce!